russian-flag-animated-2

زبان روسی با حدود ۳۰۰ میلیون گویشور، در میان زبان های گروه اسلاوی در مقام نخست از لحاظ کاربرد قرار دارد و به عنوان چهارمین زبان پرمخاطب دنیاست. زبان روسی علاوه بر اینکه زبان رسمی کشورهای شوروی سابق است، در بسیاری از کشورهای دیگر مانند بلاروس و اوکراین نیز به مردم آموزش داده می شود و کاربرد بالایی دارد.

یادگیری زبان روسی اصلاً سخت نیست. سخنی صادقانه با کسانی که می خواهند زبان روسی بیاموزند این که از آنجایی که زبان روسی در گروه زبان های تصریفی قرار می گیرد یادگیری این زبان صرفاً باشنیدن یا آموزش غیرآکادمیک بسیار سخت می شود اما مدرس زبان چنان چه به منطق آموزش این زبان تسلط داشته باشد یادگیری روسی ازهر زبان دیگری ساده ترمی شود به شرط آنکه مدرس این زبان دانش آموخته رشته زبان روسی در سطح عالی باشد و بتواند نکات دستوری بسیار مهم را به خوبی برای زبان آموز توضیح دهد بنابراین صادقانه توصیه می گردد که از یادگیری این زبان با کسانی که صرفاً زبان مادری آنها روسی است و یا زبان روسی را به صورت غیرآکادمیک فقط می توانند صحبت نمایند جداً خودداری نمایید.

لهجه شیرین و موسیقیایی زبان روسی علاقه مندان زیادی را برای یادگیری این زبان جذب نموده و آموزشگاه زبان های خارجی سفیراندیشه نیز در گروه آموزشی زبان روسی از شما دعوت به عمل می آورد تا این مورد را شخصاً تجربه نمائید.

نحوه شرکت در کلاسهای روسی:

۱- تماس با ما

۲-آزمون تعیین سطح کتبی وشفاهی

۳-ثبت نام در سایت بخش پیش ثبت نام

۴-واریز شهریه یک ترم

۵-شروع کلاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست