Mock

 

آموزشگاه زبان های خارجی سفیر اندیشه در راستای تحقق بخشی به اهداف متقاضیان و آشنا سازی آنها با امتحانات اصلی پیش رو ٬ اقدام به برگزاری آزمونهای آزمایشی(IELTS,TOEFL,TOLIMO,MSRT,MHLE) بصورت ماهانه نموده است . یکی از عللی که داوطلبین امتحانها نتوانسته درامتحان به طور درخشان ظاهر شوند عدم آشنایی آنها با شکل و شمایل کلی امتحان است . از اینرو زمان٬ توجه و تمرکز بسیار زیادی را معطوف به نکاتی می نمایندکه شاید بسیار سرنوشت ساز در امتحان آنها نبوده و در نتیجه نمره بدست آورده شده از امتحان رضایت خاطر آنها را فراهم نخواهد کرد.

در برگزاری این امتحانات توجه خاصی صورت گرفته که شرایطی برای متقاضیان این امتحانات فراهم شود که در آن :

  • داوطلب در شرایطی همانند امتحان اصلی در کنار سایر متقاضیان قرار گرفته و این آزمون را مورد خطاب قرار دهد.

  • تمامی مهارتهای این امتحان در یک روز برگزار شود و متقاضی بتواند در وقت و زمان خود نهایت صرفه جویی را بخرج داده و پس از امتحان نیز بر فرآیند مطالعه خود هدفمندانه تر متمرکز شود.

  • متقاضی تمامی سؤالات امتحانی را پیش رو داشته که نه تنها با استانداردهای تست هماهنگی داشته بلکه راهگشای دریافت بهتر فراگیران از نوع و شکل سؤالات باشند.

  • متقاضی بتواند در صورت نیاز از برنامه ریزی و مشاوره علمی و آموزشی متفاوتی بهره برده تا با اطمینان خاطر در مسیر موفقیت آزمون قرار گیرد.

تمامی متقاضیان امتحانات دست کم دو یا سه بار می بایست در این امتحان شرکت نمایند تا با شرایط کلی و جزئی همچنین روش برخورد صحیح با تست آشنا شده، بر اظطراب و نگرانی خود غالب و در نتیجه به نمره تقریبا حقیقی و واقعی خود دست یابند.

نحوه شرکت در آزمون های شبیه سازی شده:

۱-ثبت نام در سایت بخش آزمون های شبیه سازی شده

۲-واریز هزینه آزمون

۳- حضور درجلسه امتحان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست