Free Discussion

Free Discussion

Free Discussion

دوره های بحث آزاد جهت ارتقاء روانی کلام زبان آموزان طراحی شده است . این دوره با روشی خاص در استفاده ازدایرۀ لغات زبان به افزایش سرعت گفتاری زبان آموزان کمک می کند . دوره های بحث آزاد Free Discussion به منظور پاسخگویی به نیاز علاقمندانی که قصد تقویت مهارت Speaking و مهارت بحث و سخنرانی (Lecture) خود را دارند برنامه ریزی شده است.

کلاس های بحث آزاد انگلیسی (Free Discussion)

در زمینه یادگیری زبان انگلیسی جدا از حضور در کلاس های متداول زبان انگلیسی برای آموزش زبان انگلیسی نیاز به فعالیت ها و کلاس های جانبی دیگر می باشد. این فعالیت ها و کلاس های جانبی برای عمق بخشیدن به سطح آموزش و نزدیک کردن فضای آموزش به فضای واقعی استفاده از زبان انگلیسی مورد توجه و استفاده قرار می گیرند. برای اجرا این مهم یکی از متداول ترین و مطرح ترین کلاس های جانبی بحث آموزش زبان انگلیسی در همه سطوح آموزش از پایه Basic تا پیشرفته Advanced شرکت در کلاس های بحث آزاد Free discussion می باشد.

کلاس های بحث آزاد جزو پر مخاطب ترین کلاس های جانبی برای تقویت زبان انگلیسی، مخصوصا مهارت اسپیکینگ Speaking است. به دلیل اهمیت بالای قدرت مکالمه در روند یادگیری زبان انگلیسی،‌ کلاس های فری دیسکاشن، کلاس های مکالمه محوری هستند که به غیر از تقویت مهارت گفتاری به جنبه های دیگر یادگیری زبان انگلیسی از جمله دایره لغات Vocabulary، گرامر Grammar،‌ اصطلاحات Expressions و Idioms پرداخته خواهد شد. کلاس های فری دیسکاشن Free discussion به شکل های مختلف و با فعالیت های متنوع برگزار می شوند.

کلاس های بحث آزاد برای تمامی افرادی که سطح متوسط به بالا دارند و با قواعد اولیه زبان آشنا می باشند و  توانایی استفاده از زمان های اصلی زبان انگلیسی را دارند برای تقویت زبان و بهبود مهارت اسپیکینگ شان مناسب است.

نحوه شرکت در کلاسهای Free Discussion:

۱- تماس با ما

۲-ثبت نام در سایت بخش کلاس زبان

۳-واریز شهریه یک ترم

۴-شروع کلاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست