مکالمه فشرده

مکالمه

مکالمه-فشرده

لذت صحبت کردن به زبان انگلیسی از دیر باز مورد علاقه همه ایرانیان بوده است. حتی کسانیکه در سطوح
عالی علمی هستند بعضاً با مشکل عدم تکلم به زبان انگلیسی روبرو هستند. به همین منظور تصمیم گرفتیم کلاسهایی
را صرفاً جهت تقویت مکالمه ارائه دهیم که خوشبختانه تا کنون مورد استقبال عده بسیاری واقع شده است.این کلاسها بصورت تضمینی برگزار می گردند و در آن از آخرین متدهای آموزشی جهت تقویت مکالمه استفاده می شود.

افراد زیادی هستند که برای آموزش زبان انگلیسی هزینه‌های هنگفتی را در کلاس‌های خصوصی و عمومی صرف کرده‌اند اما هنوز از اهداف خود دور هستند. ممکن است شما هم از آن دسته افرادی باشید که با استفاده از کتاب‌ها و دیکشنری‌ها، حجم زیادی از لغات و اصطلاحات زبان انگلیسی را به‌خاطر سپرده‌اید؛ اما مهارت مکالمه انگلیسی شما بهتر نشده است و هربار موقعیتی برای حرف‌ زدن به زبان دوم برایتان فراهم می‌شود قادر به استفاده از آموخته‌های خود نیستید!

یا جزو افرادی باشید که انواع کتاب‌ها و دوره‌های گرامر استفاده کرده‌اید و پیچیده‌ترین ساختارهای گرامری را به‌خوبی به‌خاطر سپرده‌اید اما هنگام مکالمه قادر نیستید آنچه یاد گرفته‌اید را به‌کار ببرید. افرادی هم هستند که چون همیشه از یادگیری ساختارهای پیچیده و انجام تکالیف نوشتاری فراری هستند هرگز اقدامی برای یادگیری زبان نکرده‌اند!

آیا روشی برای یادگیری سریع مکالمه زبان انگلیسی در یک مدت زمان کوتاه وجود دارد؟

اگر بخواهیم صادق باشیم، پاسخ این است که یادگیری کامل مکالمه زبان انگلیسی هرگز در یک یا دو ماه اتفاق نمی‌افتد و نیاز به تمرین، تلاش، تکرار و صبر دارد. شما به محیطی نیاز دارید که تمرکز اصلی آن روی تقویت مهارت گفتاری شما باشد و در مدت کوتاهی بتواند اعتمادبه‌نفس لازم جهت صحبت و مکالمه به زبان انگلیسی را به شما بدهد.

دوره Speaking دوره فقط مکالمه سفیر اندیشه، یک دوره‌‌ فشرده مکالمه انگلیسی یک‌ساله است که مکالمه زبان انگلیسی را از صفر تا صد و به‌صورت فشرده به دو روش آنلاین و حضوری، در هر سطحی که باشید به شما آموزش می‌دهد. بدون اینکه نیازی به یادگیری ساختارهای پیچیده گرامری و انجام تمرین‌های نوشتاری و خواندن متون طولانی باشد!

 

وجه تمایز دوره‌ مکالمه انگلیسی سفیراندیشه با سایر دوره‌ها و موسسات چیست؟

۱-تقویت دو مهارت Speaking/Listening

۲-اتمسفر کاملاً انگلیسی
مشابه‌ موقعیت‌های روزمره

۳-استفاده از اساتید مجرب
دارای مدارک بین‌المللی

۴-آزمون پایانی شفاهی
با هدف سنجش مهارت Speaking

هدف از طراحی دوره‌ Speaking سفیراندیشه چیست؟

مهمترین هدفی که در کلاس‌های فقط مکالمه زبان انگلیسی سفیر اندیشه دنبال می‌شود، بالا بردن توانایی افراد در فهم و درک مطالب شنیداری (Listening) و پاسخ دادن به این پیام‌ها با بهترین لغات و اصطلاحات (Speaking) است. از این رو، منابع درسی و فعالیت‌های کلاسی به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که از ابتدا تا انتهای هر جلسه تمام تمرکز کلاس روی تقویت این دو مهارت است.

در نتیجه با شرکت در هر جلسه از کلاس‌های مکالمه سفیراندیشه ، شاهد پیشرفت محسوسی در زمینه مکالمه خود خواهید بود و پس از گذراندن یک ترم این تغییر آن‌چنان محسوس است که خودتان از این موضوع به وجد آمده و انگیزه شما دو برابر خواهد شد!

دوره مکالمه زبان انگلیسی سفیراندیشه مناسب چه کسانی است؟

تمامی مخاطبین بزرگسال (۱۵ سال به بالا) که قصد یادگیری مکالمه زبان انگلیسی سریع و در زمان کوتاه‌تری را دارند می‌توانند از این کلاس‌ها بهره ببرند. شرکت در کلاس آموزش مکالمه زبان انگلیسی سفیراندیشه برای همه افراد بزرگسال مناسب است و برای این چهار دسته از زبان‌آموزان شرکت در این دوره‌ها توصیه می‌شود:

  • افرادی که از نظر زمانی محدودیت دارند و در تلاش هستند در زمان کوتاه‌تری به هدف خود که بهبود مکالمات روزمره است برسند می‌توانند در مدت ۳ الی ۱۲ ماه به‌ سطح مورد نظر دست یابند.

  • افرادی که به‌دلیل مهاجرت یا موقعیت شغلی مشخصاً نیاز به تقویت دو مهارت Listening و Speaking دارند می‌توانند با شرکت در این دوره‌ها از مسیر میانبر برای رسیدن به هدف خود استفاده کنند.

  • افرادی که انواع و اقسام پکیج‌ زبان انگلیسی، کلاس‌ خصوصی زبان انگلیسی، کلاس‌ زبان آنلاین و حضوری عمومی و نرم‌افزارهای یادگیری زبان انگلیسی را تجربه کرده‌اند اما به نتیجه دلخواه نرسیده‌اند.

  • افرادی که ترس از آزمون کتبی دارند و این ترس مانعی سر راه شرکت در کلاس‌های زبان برایشان محسوب می‌شود.

پس از گذراندن دوره فقط مکالمه انگلیسی سفیر اندیشه  می‌توانید‌‌:

  • پس از یک ترم بسیار روان‌تر از گذشته و با اعتماد‌به‌نفس‌ بیشتری صحبت کنید.

  • زمان کمتری را صرف جست‌وجوی ذهنی به دنبال کلمات و جملات کاربردی کنید.

  • با ضرب‌المثل‌ها و اصطلاحات رایج آشنا شوید.

  • در معرض انواع و اقسام موقعیت‌ها و موضوعات بحث‌های گروهی قرار بگیرید.

نحوه شرکت در کلاسهای مکالمه فشرده:

۱- تماس با ما

۲-آزمون تعیین سطح کتبی وشفاهی

۳-ثبت نام در سایت بخش کلاس زبان

۴-واریز شهریه یک ترم

۵-شروع کلاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست