زبان کره ای

یادگیری زبان

همه چیز درباره یادگیری زبان کره‌ ای

زبان کره ای زبانی است که ریشه ای از زبان چینی در آن وجود دارد و تا مدت ها مردم کره به زبان چینی می خواندند و می نوشتند. به دلیل سختی الفبای زبان چینی بسیاری از مردم کره با توجه مشکلات اقتصادی و فقر بی سواد بودند تا زمانی که تصمیم گرفته شد که الفبای کره ای ابداع شود و مردم کره از این الفبا استفاده نمایند هر چند هنوز رد پای زبان چینی در این زبان دیده می شود. تلسط بر این زبان اصلا کار دشواری نمی باشد و اگر شما با زبان های خارجی دیگر آشنایی ندارید بدون هیچ مشکلی می توانید این زبان را براحتی بیاموزید.

یادگیری حروف الفبای کره ای بسیار ضروری است

زمانی که می خواهید یادگیری زبان کره ای را آغاز کنید شاید در ابتدا به وسیله حروف الفبای لاتین به دلیل سادگی تلفظ کلمات کره ای به یادگیری زبان کره ای بپردازید اما، این مسئله در ادامه مشکل ساز خواهد شد زیرا الفبای لاتین محدودیت های خاصی را خصوصا در تلفظ و نوشتن برخی صداهای موجود در الفبای کره ای دارد در نتیجه وقتی تصمیم به یادگیری زبان کره ای گرفته اید بهتر است هر چه سریع تر با الفبای این زبان آشنا شوید تا راحت تر بتوانید با زبان کره ای خو گرفته و یادگیری موثرتری را داشته باشید.

یادگیری زبان

یادگیری زبان-کره ای

 

آیا یادگیری حروف الفبای کره ای دشوار می باشد؟

شاید تصور شود که زبان های مورد استفاده در کشورهای آسیای شرقی همچون زبان چینی، ژاپنی و کره ای و غیره از الفبای سخت و دشواری برخوردار باشند البته در زبان چینی این موضوع بسیار پیچیده تر می باشد. اما، در زبان کره ای الفبای ساده تری را پیش رو داریم و براحتی با بخاطر سپردن حروف و صدای آن ها مانند سایر زبان های دیگر مثل لاتین می توانید حروف الفبای کره ای را یاد گرفته و با تمرین مستمر نوشتاری حروف، دست خط خود را در زبان کره ای همزمان با تلفظ حروف تقویت نمایید.

یادگیری فرم های مختلف سخن گفتن در زبان کر ه ای

درجه های رسمی صحبت کردن به زبان کره ای متفاوت بوده و شما باید این فرم های مختلف بیان را یاد گرفته و در مواقع مناسب از آن ها برای بیان جملات و واژگان استفاده نمایید. زبان کره ای در انتهای فعل بسته به سن و رتبه ی فرد و نیز موقعیت های اجتماعی تغییر می کند. درجه های متداول در زبان کره ای به صورت زیر می باشند :

۱. غیر رسمی : برای صحبت کردن با دوستان صمیمی و هم سن و سالان و جوان تر ها

۲. رسمی یا مودبانه : برای سخن گفتن با افراد بزرگ تر، غریبه ها و یا همکاران در موقعیت های اجتماعی مختلف و رسمی

۳. صحبت کردن فوق رسمی : در موارد نظامی، اخبار و مواردی از این قبیل

همه چیز درباره یادگیری زبان کره ای

یادگیری زبان کره ای در آموزشگاه

یکی از بهترین راه های فراگیری یک زبان شرکت در دوره های آموزشی و استفاده از اساتید مجرب می باشد. آموزشگاه  سفیراندیشه  با داشتن اساتید حرفه ای همواره یکی از بهترین مراکز برای آموزش زبان کره ای بوده و شما میتوانید با تماس با مشاوران ما برنامه آموزشی خود را متناسب با شرایط و نیازهای فردی بچینید و با اطمینان خاطر از فراگیری این زبان شیرین لذت ببرید.

نحوه شرکت در کلاسهای کره ای:

۱- تماس با ما

۲-آزمون تعیین سطح کتبی وشفاهی

۳-ثبت نام در سایت بخش پیش ثبت نام

۴-واریز شهریه یک ترم

۵-شروع کلاس

فهرست